cat

Троещина с верхних этажей

Це вже не далекі краї і не мої фото, а передрук, бо із серії патріотичне.
Цікаві кольори, чи так сонце заходило, а скоріше баланс білого, як у афги плівкової, яка мені так подобалася...


Originally posted by holy_mozart at Троещина с верхних этажей
К сожалению сейчас очень трудно попасть на крыши, все двери заперты. Ключей от крыш у меня нет, поэтому я решил просто прогуляться по верхним этажам некоторых домов на Троещине.


Collapse )
cat

Отменить 8 марта?

Originally posted by radulova at Отменить 8 марта?
Опять этот странный женский день. Опять мужчины будут тащить свои тюльпаны, бормотать «поздравляю» и пожимать плечами на вопрос: «С чем?» Никто понятия не имеет, что именно мы отмечаем 8 марта.

Я провела небольшой опрос, чтобы выяснить: «Что празднуем?» Ответы от женщин делились на две категории. Основная группа барышень твердила нечто невнятное про весну, цветы и, отводя глаза, добавляла: «Пусть хоть так». Но ведь чествовать весну можно было бы и 1 марта.

Можно было бы с легким сердцем на мужское «С праздничком!» отвечать: «И вас!» Но женщины не согласны. «Пусть хоть так», – твердят упрямо. Пусть хоть раз в году скажут мужья несколько приятных слов, приготовят завтрак и посоветуют вечно оставаться «такой же красивой и доброй». Но что же все-таки отмечаем? А кто его знает. Наверное, то, что остальные 364 дня в году завтрак готовит женщина, ура.

Ребятишки в детском саду и в школе опять же выучат к 8 марта несколько стихов про мамочку, про ее «заботливые руки». Поздравят с наличием этих рук. Споют песенку. До слез умиления доведут. Но ответа на вопрос «Что же все-таки отмечаем?» не дадут, конечно. Они и сами толком не понимают, что происходит. Второй день Матери? День девочек, которых поздравляют с тем, что у них есть бантики? Не важно. Сказали петь – поют.

Вторая категория женщин над праздничком откровенно посмеиваются. «Наверное, меня поздравляют с тем, что у меня есть грудь и менструация двенадцать раз в год бывает», – сказала одна девушка. По сути, она права. Праздник, который задумывался как абсолютно феминистский, как день борьбы за равноправие между мужчинами и женщинами, превратили в жалкую пародию на изначальный вариант.

Collapse )
cat

втомлена та задоволена

Субота.
Два дні по прильоті, про сім годин різниці організм ще дає знати
Три пари за середу травня.
І ось на кафі мені повідомляють, що нині міжф-ське свято будуть Містера Фізика та Міс Соціологиню (чи якось так) обирати.
Тож я маю з пів другої пари студів відпустити.
Я приходжу до своєї групи на другу пару - ми не виділися з часу мого відрядження, новин багато. Пояснюю їм політику партії щодо занять, а вони у відповідь - у нас є ініціативна група, котра не хоче йти на свято, ми лишаємося на третю пару, можемо й проголосувати...
Справді на останню пару прийшли всі, кого я вже вивчила поіменно, активно культурний шок дискутували, аж почав дзвеніти дзвоник, потім беззвучно і мій телефон.
Приємно!
cat

Всі на Феміністичний марш у Києві!

Originally posted by philosopanda at Всі на Феміністичний марш у Києві!
Подруги та друзі! 
Закликаємо вас прийти на феміністичний марш 8 березня та просимо поширити інформацію!

8 березня, 14:00, Михайлівська площа
Феміністичний марш “Церкві й державі час жити нарізно!”


Чому ми говоримо про церкву і державу в день 8 березня? Тому що 8 березня – день боротьби жінок за свої права, боротьби за гендерну рівність. Це той день, у який ми хочемо публічно заявити, що спайка церкви і держави є патріархальною і дискримінаційною. Податок на бездітність, заборона жінкам робити штучне запліднення після 49 років, заборона абортів і багато інших загроз – все це стане реальністю, якщо ми не почнемо діяти.

Ми звикли до думки, що наша держава є світською - проте це вже не відповідає реальності. Сьогодні в Україні відбувається небезпечне зближення церкви і держави. Цей симбіоз - злочинний: за рахунок утиску наших громадянських прав церква і держава отримують ще більше влади і грошей.

Держава підтримує патріархальну та консервативну ідеологію, схвалюючи церковний вплив на соціальну політику. Від неї не відстає великий капітал, якому також вигідний релігійний дурман у головах трудящих: на заводах найбагатіших олігархів будуються церкви та каплиці за рахунок самих робітниць і робітників, і це подається як “соціальна відповідальність бізнесу”! 

За активного сприяння Міністерства освіти церква дедалі глибше проникає в освітню сферу. Співпраця церкви з Міністерством охорони здоров’я призводить до цинічного втручання у сферу наших сексуальних і репродуктивних прав, до посилення державного контролю над нашим тілом. Попи та капелани освячують насильство в силових структурах та тюремній системі. Апелюючи до «християнських цінностей», церква пропагує ненависть до сексуальності і тілесності, і Верховна Рада закріплює це у дискримінаційних законопроектах. 

Ми відмовляємося служити церковному та політичному патріархату, і закликаємо вас до солідарності! Приєднуйтеся до маршу: церкві й державі час жити нарізно!
  
Увага! Під час акції заборонені прапори та символіка політичних партій,
припартійних організацій та провокаторів. Будь-які прояви ксенофобії та сексизму 
вважатимуться провокацією.

Марш організовують: 
Феміністична Офензива ofenzyva.wordpress.com
Автономна Спілка Трудящих avtonomia.net
Ліва Опозиція gaslo.info
ГО “Інсайт” insight-ukraine.org.ua 
ПРОSTORY prostory.net
(список відкритий).

Марш підтримують: 
кураторське об’єднання «ХУДРАДА»
Центр візуальної культури НаУКМА vcrc.ukma.kiev.ua
Конгрес національних громад України kngu.org
cat

Как строились небоскребы в Америке

Originally posted by piacere_s</lj> at Как строились небоскребы в Америке
Мне много лет не давала покоя вот эта фотография, часто встречающаяся на постерах и обложках. И сегодня все прояснилось. Конкретно вопрос внутри меня был: как эти мужчины попали на балку .Я боюсь высоты. Не то чтобы до умопомрачения, но мои редкие сюрреалистические сны связаны с этим явлением страха. При просмотре фото и чтения текста у меня натурально потели ладони от страхаИтак, о том КАК СТРОИЛИСЬ НЕБОСКРЕБЫ. РЕКОМЕНДУЮ!


Отдельное спасибо за найденное  rudzin ,  archdetail и stomaster


Collapse )