kotorovich (kotorovich) wrote,
kotorovich
kotorovich

Гендер для медій. Підручник

вже є в книгарнях
Рекомендую!
Як у тому мемі, якщо нема, що почитати, то треба щось написати, і ось по трьох роках наснаженої праці маємо свіженький підручник, який легко і цікаво читається (сама за півтора дні перед прямим ефіром 8 березня прочитала і тут таки подарувала), а ще методично гарно  зорганізований і загалом добре сприймається;))
Вітаю редакторок і всіх співавторок!!

Гендер для медій. Підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей. За ред. Маєрчик М., Плахотнік О., Ярманова Г.

Гендер для медій. Підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей. Маєрчик М., Плахотнік О., Ярманова Г.
76.05 грн.ISBN: 978-966-8978-63-0
Мова: Українська
Рік видання: 2013
Видавництво: Критика
Кіл-ть сторінок: 220
Обкладинка: м`яка
"Гендер для медій" є новим сучасним підручником з гендерної теорії. Його створено для старших курсів бакалаврського рівня навчання. ви знайдете в ньому чимало історичних екскурсів, карикатур, графіків, таблиць, схем, кросвордів, інформації про цікаві фільми та книжки, якими проілюстровано окремі розділи і теми. Підручник буде корисним і для факультетів журналістики, і для інших гуманітарних та соціальних спеціальностей: філософії, філології, культурології, соціології, педагогіки, історії, тощо.
Tags: авторський примірник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments